Reportaż ślubny

Wasza hstoria opowiedziana zdjęciami

Reportaż ślubny

Czym jest reportaż ślubny? To cały dzień Waszego ślubu zatrzymany w moim obiektywie. Emocje, ulotne chwile, detale które tworzą niepowtarzalny klimat każdego ślubu i wesela.

Jako Wasz fotograf ślubny będę Wam towarzyszyć od początku przygotowań do końca oczepin. Największą magią reportażu ślubnego jest uchwycenie prawdziwych emocji, które towarzyszą Wam przez cały dzień. Nie ingeruję, nie reżyseruję, nie podpowiadam – jedynie obserwuję i uwieczniam – to czyste piękno Waszych uczuć uchwycone w kadrze.

Uchwycenie detali z których składa się dzień ślubu to nie lada wyzwanie. Dobry reportaż ślubny skupia się na Was, Waszych emocjach. Odpowiednią chwilę do uwiecznienia aparatem trzeba wyczuć, nie da się jej zaplanować. Fotograf ślubny towarzyszy Wam przez cały dzień by zdjęciami zawartymi w reportażu ślubnym napisać historię Waszego ślubu. Najpiękniejszą pamiątkę na przyszłe lata życia.

Co jest ważne w reportażu ślubnym?

Reportaż ślubny to połączenie kilku elementów które w całości pokazują historię. Co w takim razie powinien zawierać reportaż ślubny?

  • Emocje – w dniu wesela jest ich mnóstwo, to ulotne chwile które trzeba zatrzymać na zdjęciach. Tutaj nie ma możliwości pozowania. Łzy szczęścia, uśmiechy, spojrzenia, czułe pocałunki i szalone tańce.
  • Detale – dodatki i dekoracje ślubne, skrupulatnie przygotowane, bukiet ślubny, suknia ślubna

Dobry reportaż ślubny jak książka, opowie Waszą historię tego wyjątkowego dnia.

  • Share: