Wesela ruszą po 1 czerwca? Branża ślubna czeka na odmrożenie

19 maja 2020
Posted in news
19 maja 2020 łukasz patecki

Kiedy wystartuje sezon ślubny?

Jak donosi portal bankier.pl : Chcemy jak najszybciej opracować wytyczne dotyczące bezpieczeństwa organizacji wesel – powiedziała we wtorek PAP wiceminister rozwoju Olga Semeniuk. Liczy ona, że od 1 czerwca będzie można odmrażać kolejne branże gospodarki, w tym ślubną.

 We wtorkowym spotkaniu z przedstawicielami branży ślubnej rozmawiano o obecnych obostrzeniach dotyczących branży ślubnej.

„Spotkanie służyło wypracowaniu projektu wytycznych w podziale na poszczególne sektory. Czy innym jest catering, czym innym zespół muzyczny, fotograf czy agencja dekoratorska” – zaznaczyła Semeniuk w rozmowie z PAP.

Obecnie ceremonie ślubne odbywają się przy ograniczonej liczbie osób, natomiast wesela „nie są na razie zalecane”.  Semeniuk przyznała że otwarcie branży ślubnej jest równie wyczekiwnane, co fryzjerskiej i kosmetycznej.

„Miejmy nadzieję, że od 1 czerwca będziemy mogli odmrażać – w czwartym etapie – kolejne branże, wśród nich również ślubną” – podkreśliła. Zastrzegła, że ostateczna decyzja w tej sprawie należy do ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego i premiera Mateusza Morawieckiego. (PAP)

Czekamy z niecierpliwością na decyzje odnośnie odmrożenia ślubów 🙂

 

  • Podobało się? Podaj dalej!
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *